چرا تدینار؟


تدینار یک سامانه جامع آموزش مهارتی (فنی و کاربردی) است. اصلی‌ترین رسالت تدینار، آموزش ساده انواع مهارت‌های فنی و کاربردی در قالب جدیدترین متد آموزشی روز دنیا، یعنی سیستم مدیریت یادگیری (Learning Management System : LMS) است.

چرا تدینار؟

تدینار قصد دارد تا شکاف بین مدرسه و دانشگاه (مباحث صرفاً تئوری) با صنعت و یا بازار کار (مهارت و بخش عملی) را با ارائه دوره‌های آموزشی آنلاین پر کند. هدف تدینار این است که ارتباط صنعت با دانشگاه فقط در حد یک شعار باقی نماند و تمامی افراد در هر سن، رشته و مقطع تحصیلی، بتوانند خلأهای مهارتی و فنی خود را با دوره‌های آنلاین آموزش مهارت تدینار پوشش دهند.

سامانه جامع تدینار شامل سه بخش ال ام اس (LMS)، رویداد آنلاین و دوره‌های آموزشی است. تدینار علاوه بر ارائه دوره‌های آموزش مهارتی رسمی مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای این امکان را به سایر افراد می‌دهد تا آموزش‌های مهارتی خود را به صورت رایگان یا اخذ هزینه با سایر افراد مشتاق به یادگیری به اشتراک بگذارند.

تدینار همچنین امکان ارائه خدمات LMS و رویداد آنلاین (برگزاری کلاس آنلاین، وب کنفرانس و وبینار) را به سایر مراکز آموزشی دارد. سرورهای اختصاصی قدرتمند در کنار تیم فنی خبره، تضمینی بر کیفیت و پایداری خدمات LMS و رویداد‌های آنلاین است.